×
arac kaplama

ARAÇ GİYDİRME

Açık hava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli mecralardan biridir. Araç giydirme araçların görsel olarak kaplanması işlemidir. Firma logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış tasarımlarla firmanıza farklılık katacaktır. Araç üzerine bölgesel ve komple olarak uygulanabilir. Reklamsal araç kaplamaları yapılabildiği gibi komple renk değişim uygulamalarıda yapılmaktadır. Araç giydirme – araç kaplama reklam uygulamaları ile diğer reklam alanlarına göre çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.


Reklam malzemesi olarak kullanılması gereken doğru malzeme 3M cast folyodur. Uzun ömürlü kullanım için baskı üzerine cast laminasyon  uygulaması yapılmaktadır. 


Cast Laminasyon; dijital baskı olarak reklamınız, dış etkenlerden (güneş, yağmur, yıkama esnasında kullanılan kimyasal, vs.) ’dan koruyan şeffaf malzemedir.

NEDEN ARACIMI SİZDE KAPLATMALIYIM?

1-) Tecrübe

Her yıl yaklaşık 150 araç kaplamaktayız. 20 Yıllık deneyimi ile ustalarımız ile İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine, kurumsal firmaların araç kaplama işlemlerini yapmaktayız.


2-) Grafik Desteği

Sizlere grafik tasarım desteği, istek doğrultusunda grafik tasarımlarını yapıyor araçlarınızın olması gerektiği, kurumsal bütünlüğünüze uygun şekilde düzenlemelerini yapıyoruz.


3-) Sunum

Profesyonel bir şekilde aracınızın giydirilmiş halini dijital ortamda sunuyoruz. Aracınız aynı giydirilmiş şekilde gösteriyor, gösterdiğimiz gibi uyguluyoruz.

4-) Kalite

2880 Dpi dijital baskı makinesi ile pürüssüz baskılar yapıyor, doğru renklerde canlı, parlak görüntüler sağlıyoruz. 1. seri hava kanallı cast folyo kullanılarak giydirme işlemi gerçekleştirmekteyiz.NASIL FİYAT BİLGİSİ ALABİLİRİM?

Güncel olarak araçlarınızın marka, modeli ve yaptırmak istediğiniz araç giydirme örneğini sunarak WhatsApp hattından veya mail olarak isteğinizi belirttiğiniz takdirde sizlere fiyat teklifi verebilmekteyiz.


Fiyat teklifi aşamalarında genel itibari ile istenilen araç giydirme folyo markasına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Araç giydirmelerde genel ağırlıklı olarak 3M hava kanallı cast folyo tercih etmekteyiz. Genel itibari ile fiyat ve performans açısından en sağlıklı, yıllardır kullanarak deneyimlediğimiz ve tecrübe ettiğimiz ürün olan 3M havalı cast  folyo, daha sağlıklı sonuçlar ve daha canlı net giydirme işlemi gerçekleştirebilmekteyiz.

Size Ulaşalım